top of page

BİLGİ MERKEZİ

HABELER

Ara
  • senmakadvert

ŞENMAK 2020 Özdeğerlendirme ve Hedefler Toplantısı

Güncelleme tarihi: 21 Eyl 2021

Şenmak Makine Sanayi ve Tic A. Ş., 2019 Değerlendirmeleri ve 2020 Özdeğerlendirme ve Hedefler toplantısını Beylerbeyi Bosphorus Palaca Otel’de 04.01.2020 tarihinde gerçekleştirdi.

Sn. GM Hüseyin Semerci başkanlığında yapılan toplantıya, GMY Selim Şen, Kalite, İnsan Kaynakları, Yurtiçi Satış, Yurtdışı Satış, Pazarlama, Muhasebe, Finans, Satınalma ve Lojistik, AR-GE ve Bakım Metot Geliştirme, Üretim Koordinatörlüğü, Proje Tasarım ve son olarak Planlama Departmanı yöneticileri katıldı.

Gün boyu süren ve 2 oturumda gerçekleşen toplantının ilk oturumunda, departman yöneticileri tarafından 2019 yılı program ve gerçekleşmeleri, karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerileri ile 2020 yılı programları ve hedeflerinden oluşan konularda sunumlar yapıldı. İkinci oturumda ise güçlü ve zayıf yönlerin ele alındığı Öz değerlendirme çalışmaları gerçekleştirildi. Sn. GM Hüseyin Semerci, yeni dönemde yapılması gerekenleri bir kez daha vurgulayarak, 2020 yılında belirlenen yılsonu hedeflerine ulaşmak için ekip ruhuyla çalışmaya devam edeceklerini vurguladı ve başarılı bir yıl olması temennisinde bulundu.
41 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comments


ARŞİV

bottom of page